top of page

DARBĪBAS

JOMAS

TIESVEDĪBA

Mums ir vairāk kā desmit gadu pieredze klientu pārstāvībā civillietās, administratīvajās un krimināllietās. Dažādas procesuālas nianses nereti ir izšķirošas, lai nosvērtu sev par labu svaru kausus. Sadarbojamies ar zinošiem kolēģiem un sadarbības partneriem, lai sniegtu saviem klientiem labāko servisu.

UZŅĒMUMU APKALPOŠANA

Nelieliem uzņēmumiem neatmaksājas algot juristu. Klienti novērtē mūsu sadarbību un tās sniegtās priekšrocības. 

MAKSĀTNESPĒJA

Apvienojot advokāta un iegūtās administratora zināšanas, spējam palīdzēt atbrīvoties no parādiem vai arī izvairīties no maksātnespējas procesa. Tāpat arī piedāvājam risinājumus uzņēmumiem maksātnespējas gadījumā.

BŪVNIECĪBAS TIESĪBAS

Lielāko darbu ikvienā no būvobjektiem veic dažādu nozaru apakšuzņēmēji. Diemžēļ, dēļ nespējas pienācīgi aizstāvēt savas intereses un pietiekami disciplinēti attiekties pret dokumentu sagatavošanu apakšuzņēmēji arī bieži nesaņem atalgojumu par padarīto darbu.

KOMERCTIESĪBAS

Patiesie labuma guvēji, piespiedu likvidācija, izmaiņas, pilnvarojums, reorganizācija, samnieciskās darbības apturēšana un atjaunošana, likvidācija. Šie ir visi šobrīd aktuālie komerctiesību jautājumi, kuriem ir jāpievērš uzmanība.

NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS

 

Konsultējam nekustamo īpašumu darījumos - darījuma izpēte, darījuma vadība un risku analīze.

bottom of page